Wedstrijden WE 26 februari 2017

DINSDAG  21 februari 2017

19.00  :  IK  DIEN  -  MINIEMEN  1
20.30  :  BELOFTEN  -  O.L.V.E.

WOENSDAG  22 februari 2017

20.00  :  Nw.  STABROEK  -  DAMES  2

DONDERDAG  23 februari 2017

19.00  :  IK  DIEN  -  CADETTEN  (op ons terrein  Sneppenbos)
20.30  :  LAAR  -  1ste  PLOEG

ZATERDAG  25 februari 2017

VRIJ   :  MINIEMEN  1CADETTEN  en  JUNIOREN
09.00  :  IK  DIEN  -  PUPILLEN  1
09.00  :  IK  DIEN  -  PUPILLEN  2
09.30  :  GROENENHOEK  -  MINIEMEN  2
10.00  :  PUPILLEN  3  -  O.L.V.E.
10.00  :  PUPILLEN  4  -  O.L.V.E.
10.00  :  PUPILLEN  5  -  IK  DIEN
10.00  :  PUPILLEN  6  -  IK  DIEN
10.30  :  SCHOLIEREN  -  P.  HOEVENEN
11.15   :  MINI’S  1  -  NOORSE
12.45  :  MINI’S  2  -  IK  DIEN
13.30  :  MINI’S  4  -  ALBERTA  SCHILDE
14.30  :  MINI’S  3  -  IK  DIEN

ZONDAG  26 februari 2017

VRIJ   :  DAMES  2 VETERANEN  en  1ste  PLOEG
10.30  :  VOS  REINAERT  -  3de  PLOEG
11.00  :  5de  PLOEG  -  V.D.P.
11.15   :  CANTINCRODE  -  2de  PLOEG
12.00  :  FAMILIA – ACADEMIA  -  DAMES  1
15.00  :  4de  PLOEG  -  BACWALDE

Wedstrijden WE 19 februari 2017 (Update)

DONDERDAG  16 februari 2017

20.15  :  O.L.V.E.  -  2de  PLOEG

VRIJDAG  17 februari 2017

19.00  :  DAMES  2  -  CANTINCRODE
20.30  :  DAMES  1  -  V.D.P.

ZATERDAG  18 februari 2017

09.30  :  VOS  REINAERT  -  MINI’S  3
10.00  :  PUPILLEN  1  -  P.  HOEVENEN
10.00  :  PUPILLEN  2  -  O.S.S.M.I.
10.30  :  SIMIKOS  -  MINI’S  2
10.30  :  CADETTEN  -  SINT  JOZEF
12.00  :  VALAARHOF  -  MINI’S  4
12.00  :  MINIEMEN  2  -  SINT  JOZEF
13.00  :  JUNIOREN  -  SINT  JOZEF
13.30  :  BERKENRODE  -  PUPILLEN  5
13.30  :  BERKENRODE  -  PUPILLEN  6
14.00  :  MINIEMEN  1  -  V.D.P.
14.30  :  CANTINCRODE  -  PUPILLEN  3
14.30  :  CANTINCRODE  -  PUPILLEN  4
15.00  :  Nw.  STABROEK  -  MINI’S  1
15.30  :  RAPID  -  SCHOLIEREN  (oefenwedstrijd)

ZONDAG  19 februari 2017

11.00  :  2de  PLOEG  -  O.X.A.C.O.
12.15  :  3de  PLOEG  -  KALFORT  DAGHET
12.30  :  IK  DIEN  -  4de  PLOEG
14.30  :  CITY  PIRATES  -  VETERANEN
15.00  :  R.  KIEL  -  5de  PLOEG
15.00  :  1ste  PLOEG  -  KALFORT  DAGHET

 

Dames 2 – Forfait

De wedstrijd  BACWALDE  -  DAMES 2  van morgen 20.30 Hr wordt NIET gespeeld wegens een tekort aan speelsters  bij onze ploeg.

Wedstrijden WE 12 februari 2017

VRIJDAG  10 februari 2017

20.30  :  OSTAN  -  DAMES  1

20.30  :  BACWALDE  -  DAMES  2 :  5 – 0  Ff

ZATERDAG  11 februari 2017

09.15  :  O.L.V.E.  -  PUPILLEN  1
09.15  :  O.L.V.E.  -  PUPILLEN  2
10.00  :  PUPILLEN  3  -  IK  DIEN  (Oefenwedstrijd)
10.00  :  PUPILLEN  4  -  IK  DIEN  (Oefenwedstrijd)
10.00  :  PUPILLEN  5  -  VOS  REINAERT
10.00  :  PUPILLEN  6  -  VOS  REINAERT
10.30  :  SCHOLIEREN  -  SEJA
11.15  :  MINI’S  1  -  IK  DIEN
11.30  :  BERKENRODE  -  MINIEMEN  2
12.00  :  O.L.V.E.  -  MINIEMEN  1
12.00  :  O.L.V.E.  -  CADETTEN
12.45  :  MINI’S  2  -  LAAR
13.30  :  MINI’S  4  -  V.D.P.
14.30  :  MINI’S  3  -  P.  HOEVENEN
15.00  :  O.L.S.E.  -  JUNIOREN

ZONDAG  12 februari 2017

VRIJ   :  2de  PLOEG
11.00  :  5de  PLOEG  -  RIKO – HUBERTUS
12.15  :  V.D.P.  -  3de  PLOEG
13.00  :  VETERANEN  -  P.  HOEVENEN
14.30  :  RIKO – HUBERTUS  -  1ste  PLOEG
15.00  :  4de  PLOEG  -  KONINGSHOF

Wedstrijden WE 5 februari 2017 (update)

WOENSDAG  1 februari 2017

20.00  :  DAMES  1  -  DUFFEL

DONDERDAG  2 februari 2017

 20.15  :  IK  DIEN  -  5de  PLOEG

VRIJDAG  3 februari 2017

VRIJ   :  DAMES  1
19.00  :  DAMES  2  -  O.X.A.C.O.

ZATERDAG  4 februari 2017

VRIJ   :  SCHOLIEREN
09.30  :  VOS  REINAERT  -  PUPILLEN  5
09.30  :  VOS  REINAERT  -  PUPILLEN  6
09.30  :  S.A.V.A.  -  MINI’S  2
10.00  :  PUPILLEN  1  -  CANTINCRODE
10.00  :  PUPILLEN  2  -  CANTINCRODE
10.00  :  V.D.P.  -  MINI’S  3
10.30  :  CADETTEN  -  Nw.  BOECHOUT
12.00  :  V.D.P.  -  MINI’S  1
12.00  :  MINIEMEN  2  -  CANTINCRODE
12.30  :  IK  DIEN  -  PUPILLEN  3 (Oefenwedstrijd)
12.30  :  IK  DIEN  -  PUPILLEN  4 (Oefenwedstrijd)
13.00  :  HEMIKSEM  -  MINI’S  4
13.00  :  JUNIOREN  -  O.L.S.E. :  5 – 0  Ff
14.00  :  MINIEMEN  1  -  GROENENHOEK

ZONDAG  5 februari 2017

VRIJ   :  5de  PLOEG
11.00  :  2de  PLOEG  -  DRIEHOEK
12.15  :  3de  PLOEG  -  SEJA
13.00  :  DEN  BEERSCHOT  -  VETERANEN
14.00  :  Nw.  STABROEK  -  4de  PLOEG
15.00  :  1ste  PLOEG  -  KONINGSHOF