www.sportingvremde.be  

 
  Afgelasting trainingen

ALLE trainingen zijn voor de rest van het jaar afgelast.

Hervatting van de trainingen vanaf dinsdag 6 januari.

 
  Swa Thijs, 17-Dec-2014  

  KERSTFEEST

  ZATERDAG 20 DECEMBER 2014

Kerstfeest voor de jeugd

Samenkomst om 13.30 Hr

 
  Swa Thijs, 15-Dec-2014  

  Trainingen senioren

Vanaf heden zijn de trainingen van de SENIOREN opgeschort.

De trainingen hervatten op dinsdag 6 januari

 
  Swa Thijs, 15-Dec-2014  

  Wedstrijden WE 21 december 2014

WOENSDAG 17 december 2014
 
17.00 : BOECHOUTSE - PUPILLEN 2007
 
ZATERDAG 20 december 2014
 
09.45 : VLUG VOORUIT - MINIEMEN
10.00 : CADETTEN - SINT – JOZEF
11.30 : SCHOLIEREN 2 - HELDERHOEK

 
  Swa Thijs, 15-Dec-2014  

  Afgelasting trainingen

De trainingen van vandaag 15 december zijn afgelast.

 
  Swa Thijs, 15-Dec-2014  

  Afgelastingen

Alle wedstrijden van het weekend van 14/12/2014 van DAMES en JEUGD zijn afgelast.

 
  Swa Thijs, 12-Dec-2014  

  Afgelasting van jeugdtrainingen op woensdag en donderdag

Wegens de slechte staat van de velden worden de trainingen van de jeugd op woensdag en donderdag 10 en 11 december 2014 afgelast.

 
  Erik Dehaen, 10-Dec-2014  

  Wedstrijden WE 14 december 2014

DINSDAG 9 december 2014
 
20.00 : KONTICH - DAMES 2
 
ZATERDAG 13 december 2014
 
VRIJ : JUNIOREN
 
09.30 : DEURNE OB - PUPILLEN 2
10.00 : PUPILLEN 2007 - NOORSE
10.00 : PUPILLEN 2008 - IK DIEN
10.30 : O.S.S.M.I. - PUPILLEN 1
11.15 : MINI’S 1 - BERKENRODE
11.45 : IK DIEN - CADETTEN
12.00 : P. HOEVENEN - SCHOLIEREN 1
12.30 : MINI’S 2 - Nw. BOECHOUT
13.30 : V.D.P. - SCHOLIEREN 2
13.45 : MINIEMEN - O.X.A.C.O.
 
ZONDAG 14 december 2014
 
VRIJ : DAMES 2
 
10.00 : DRIEHOEK - DAMES 1
10.00 : O.X.A.C.O. - RESERVEN 2
10.00 : SINT - JOZEF - RESERVEN 3
10.45 : HELDERHOEK - VETERANEN
10.30 : RESERVEN 1 - BRASSCHAAT
13.00 : 1ste PLOEG - BART

 
  Swa Thijs, 09-Dec-2014  

  Wedstrijden WE 7 december 2014

VRIJDAG 5 december 2014
 
19.00 : DAMES 2 - GROENENDAAL
20.30 : DAMES 1 - LAAR
 
ZATERDAG 6 december 2014
 
VRIJ   :  PUPILLEN 20072008 en SCHOLIEREN 2
 
10.00 : PUPILLEN 1 - Nw. STABROEK
10.00 : PUPILLEN 2 - Nw. POLONIA
11.15 : MINI’S 1 - V.D.P.
12.30 : MINI’S 2 - LAAR
12.45 : SIMIKOS - SCHOLIEREN 1
13.45 : MINIEMEN - BERKENRODE
15.00 : JUNIOREN - KONINGSHOF
16.00 : SINT - JOZEF - CADETTEN
 
ZONDAG  7 december 2014
 
10.00 : SINT - JOZEF - VETERANEN
10.30 : BACWALDE - RESERVEN 2
12.00 : KALFORT DAGHET - RESERVEN 3
12.30 : RESERVEN 1 - VOS REINAERT
15.00 : 1ste  PLOEG - LAAR

 
  Swa Thijs, 01-Dec-2014  

  Forfait

De wedstrijd RESERVEN I - O.L.V.A.C. van zondag 14.00 Hr gaat NIET door wegens forfait van de tegenpartij.

 
  Swa Thijs, 28-Nov-2014