www.sportingvremde.be  
 
  

 
  PAASTORNOOI JEUGD

MAANDAG 21 april 2014
 
 
PUPILLEN 2007
 
Terrein : RAPID 3D
 
10.00 : GROENENHOEK - Sp. VREMDE
12.00 : Sp. VREMDE - Nw. STABROEK
12.40 : SIMIKOS - Sp. VREMDE
14.30 : Halve finales
 
Terrein TUBANTIA 1 A1
 
16.00 : Finale
 
 
 
PUPILLEN 2006
 
Terrein : S.A.V.A. 4A
 
09.20 : Sp. VREMDE 2 - IK DIEN
10.20 : Nw. STABROEK - Sp. VREMDE 2
11.00 : Sp. VREMDE 2 - V.D.P.
11.40 : LAAR - Sp. VREMDE 2
 
Terrein : S.A.V.A. 4B
 
09.30 : Sp. VREMDE 1 - O.L.V.E.
10.30 : Sp. VREMDE 1 - STABELINO
11.30 : GROENENHOEK - Sp. VREMDE 1
13.00 : CANTINCRODE - Sp. VREMDE 1
14.30 : Troostingsronde
14.30 : Halve finales
 
Terrein TUBANTIA 1A - 2
 
16.00 : Finale
 
 
 
PUPILLEN 2005
 
Terrein : TUBANTIA 1A
 
09.20 : VLUG VOORUIT - Sp. VREMDE
10.40 : Sp. VREMDE - DRIEHOEK
12.00 : O.L.V.E. - Sp. VREMDE
13.20 : Sp. VREMDE - SIMIKOS
 
Terrein : BELIARD 2A
 
14.30 : Troostingsronde
 
Terrein : TUBANTIA 1A
 
14.30 : Halve finales
16.45 : Finale
 
 
 
MINI-MINIEMEN
 
Terrein : STABELINO 7B
 
09.00 : DEURNE OB - Sp. VREMDE
10.30 : Sp. VREMDE - O.S.S.M.I. 2
11.00 : Nw. STABROEK - Sp. VREMDE
 
Terrein : STABELINO 8B
 
13.00 : Troostingsronde
 
Terrein : STABELINO 6B
 
13.00 : Kwartfinales
 
Terrein TUBANTIA 1B
 
15.10 : Halve finales
 
16.45 : Finale
 
 
 
MINIEMEN
 
Terrein : O.L.V.E. 9B
 
10.05 : Sp. VREMDE - IK DIEN
10.45 : Sp. VREMDE - O.S.S.M.I.
11.25 : BERKENRODE - Sp. VREMDE
12.25 : SEJA - Sp. VREMDE
 
Terrein : O.L.V.E. 9A
 
13.40 : Troostingsronde
14.15 : Kwartfinales
15.15 : Halve finales
 
Terrein TUBANTIA 1aB
 
17.30 : Finale
 
 
 
CADETTEN
 
Terrein : O.L.S.E. 15A
 
09.25 : O.S.S.M.I. - Sp. VREMDE 1
10.40 : Sp. VREMDE 1 - Nw. STABROEK
11.55 : SEJA - Sp. VREMDE 1
12.45 : Sp. VREMDE 1 - RAPID
 
Terrein : O.L.S.E. 15B
 
09.25 : DEURNE OB - Sp. VREMDE 2
10.40 : Sp. VREMDE 2 - NOORSE
11.55 : OSTAN - Sp. VREMDE 2
12.45 : Sp. VREMDE 2 - O.L.S.E.
13.45 : Troostingsronde en eindronde
 
Terrein TUBANTIA 1B
 
17.30 : Finale

 
  Swa Thijs, 18-Apr-2014  

  Wedstrijden WE 12 april 2014

ZATERDAG 12 april 2014
 
KVV – TORNOOI  SCHOLIEREN
 
Terrein : HELDERHOEK  3A
 
10.10 : SINT JOZEF - Sp. VREMDE
10.50 : Sp. VREMDE -  O.L.V.E.
11.50 : CANTINCRODE - Sp. VREMDE
13.10 : Sp. VREMDE -  IK DIEN
14.10 : NOORSE - Sp. VREMDE
 
15.00 : Troostingsronde
 
15.00 : Halve finales
 
16.10 : Finale
 

 
  Swa Thijs, 07-Apr-2014  

  Wedstrijden WE 05 april 2014

WOENSDAG 02 april 2014
 
18.30 : MINI’S 1 - V.D.P.
19.45 : Nw. STABROEK - CADETTEN 2
20.15 : LAAR - DAMES 1
 
DONDERDAG 03 april 2014
 
19.00 : MINIEMEN  - GROENENHOEK
 
ZATERDAG 05 april 2014
 
09.30 : GROENENHOEK - JUNIOREN
10.00 : PUPILLEN 1 - GROENENDAAL
11.15 : MINI’S 2 - V.D.P.
13.30 : SCHOLIEREN - P. HOEVENEN

 
  Swa Thijs, 31-Mar-2014  

  Kampioenen

Onze RESERVEN 3 speelden zondag op de laatste speeldag kampioen. De spannende wedstrijd tegen rechtstreekse concurrent Ostan eindigde op 3 - 3.

Proficiat.

 
  Swa Thijs, 31-Mar-2014